Zakup łożyska kulkowego na podstawie zdjęcia

Pytania i odpowiedzi z kategorii Łożyska.
Paulina
Posty: 1
Rejestracja: 09 października 2018, 12:34

Zakup łożyska kulkowego na podstawie zdjęcia

Post autor: Paulina » 09 października 2018, 12:37

Cześć! Potrzebuję kupić łożyska kulkowe ale nie mam dostępu do fizycznych łożysk tylko posiadam ich zdjęcie. Czy na jego podstawie możecie dobrać odpowiednie łożyska kulkowe no i czy za pomoc w doborze doliczana jest opłata

Awatar użytkownika
Obsługa Klienta
Posty: 14
Rejestracja: 07 listopada 2017, 15:37
Kontakt:

Re: Zakup łożyska kulkowego na podstawie zdjęcia

Post autor: Obsługa Klienta » 09 października 2018, 13:22

Witam,
dobór ze zdjęcia jest trudny i nie ma 100% pewności, że to będzie to samo łożysko.
Na takim zdjęciu musi być widoczne oznaczenie łożyska, jednak w przypadkach gdy oznaczenie znajduje się na uszczelnieniu, istnieje ryzyko, że łożysko może mieć zmienioną średnice wewnętrzną - bardzo często w takich wypadkach nie ma specjalnego oznaczeniu na uszczelce. Sytuacja taka jest często spotykana w przypadku łożysk kulkowych o oznaczeniach 62XX.
Natomiast jeśli na zdjęciach nie ma widocznego oznaczenia to pozostaje nam albo poszukać informacji w książce serwisowej urządzenia, lub zwymiarować łożysko samemu, bądź dostarczyć nam stare łożysko i my na jego podstawie dobierzemy nowe.
Nigdy nie pobieraliśmy opłat za pomoc w doborze żadnych części. Jedyne koszty jakie może Pani ponieść to koszt wysyłki do nas starego łożyska, jeśli zdecyduje się Pani na ostatnią opcję.

ODPOWIEDZ