Recenzja alkomatu Alkohit X8

Pytania i odpowiedzi z kategorii Produkty BHP.
filipczakd

Recenzja alkomatu Alkohit X8

Post autor: filipczakd » 13 listopada 2017, 08:56

Ponieważ nie wiem gdzie można wystawić wam ocenę za udany zakup napiszę tu krótką recenzję alkomatu Alkohit X8

(https://zaopatrzenie24.pl/bhp/alkomaty/ ... alkohit-x8)

Urządzenie bardzo proste w obsłudze, poręczne i zwyczajnie ładne dla oka.

Alkomat X8 moim zdaniem to odpowiednie połączenie ceny z jakością. Zapewnia kierowcy niezbedny komfort i pewność że zadbał o swoje bezpieczeństwo.

Podsumowując, zakup tego alkomatu to moim zdaniem świetne rozwiązanie i polecam go wszystkim kierowcom.

Diana

Re: Recenzja alkomatu Alkohit X8

Post autor: Diana » 06 czerwca 2018, 08:27

Czy alkomat Alkohit X8 zda egzamin u kobiety? Szukam prezentu dla koleżanki, która wspominała jakiś czas temu o alkomacie, by nie musieć od czasu do czasu odwiedzać komisariatu :mrgreen: Chciałabym coś nie bardzo drogiego i raczej niezaawansowanego. Potrzebuję prostego i przejrzystego urządzenia. Przeglądałam ofertę, ale jest tam tyle tych alkomatów, że sama już nie wiem, który wybrać. Proszę o pomoc!

Marek

Post autor: Marek » 06 czerwca 2018, 11:53

Diana pisze:
06 czerwca 2018, 08:27
Czy alkomat Alkohit X8 zda egzamin u kobiety? Szukam prezentu dla koleżanki, która wspominała jakiś czas temu o alkomacie, by nie musieć od czasu do czasu odwiedzać komisariatu :mrgreen: Chciałabym coś nie bardzo drogiego i raczej niezaawansowanego. Potrzebuję prostego i przejrzystego urządzenia. Przeglądałam ofertę, ale jest tam tyle tych alkomatów, że sama już nie wiem, który wybrać. Proszę o pomoc!
Jakiś czas temu kupiłem żonie właśnie ten model. Sprawdza się idealnie i osobiście polecam, szczególnie jeśli nie potrzebujesz zaawansowanego alkomatu i raczej dla użytku własnego. Ma proste menu, więc koleżanka na pewno sobie poradzi ;)

cichyjezdziec

Post autor: cichyjezdziec » 06 czerwca 2018, 12:57

Diana pisze:
Koleżanka to mogłaby jeszcze określić, jakie ustniki chciałaby używać. W X8 chyba nie ma możliwości używania nasadek lejkowych. Miałem model do którego właśnie tych nasadek nie było, korzystało się tylko i wyłącznie z klasycznego ustnika. Trochę mi to nie odpowiadało więc przesiadłem się na inny model - obecnie używam X60. Wiem, że kobiety dużą wagę przywiązują do wyglądu i z tego co mi się wydaje X8 jest bardziej miły dla oka, ale jeśli chciałaby dużo zaoszczędzić i nie ma problemu z ustnikami lejkowymi to polecałbym się zastanowić. Ustniki te są wielokrotnego użytku, nie trzeba po każdym badaniu ich wymieniać :-)

Marek

Post autor: Marek » 06 czerwca 2018, 13:04

cichyjezdziec pisze:
06 czerwca 2018, 12:57
Diana pisze:
Koleżanka to mogłaby jeszcze określić, jakie ustniki chciałaby używać. W X8 chyba nie ma możliwości używania nasadek lejkowych. Miałem model do którego właśnie tych nasadek nie było, korzystało się tylko i wyłącznie z klasycznego ustnika. Trochę mi to nie odpowiadało więc przesiadłem się na inny model - obecnie używam X60. Wiem, że kobiety dużą wagę przywiązują do wyglądu i z tego co mi się wydaje X8 jest bardziej miły dla oka, ale jeśli chciałaby dużo zaoszczędzić i nie ma problemu z ustnikami lejkowymi to polecałbym się zastanowić. Ustniki te są wielokrotnego użytku, nie trzeba po każdym badaniu ich wymieniać :-)
To zależy czy ta koleżanka często się testuje :D Jeśli nie modele z klasycznymi ustnikami spokojnie wystarczą :) w zestawie jest chyba pięć ustników, a samo dokupienie ich to też nie problem. Cena również korzystna, coś około złotóweczki ;) lejkowe z tego co mi wiadomo są już droższe. Ale fakt, można je wykorzystać kilkakrotnie. Ahhhh mam nadzieję, że koleżance nie namieszamy teraz trochę :D ja bym jednak pozostał przy modelu X8.

ODPOWIEDZ